O firme

Spoločnosť LUCERNA SK s.r.o. bola založená v roku 2000 v Prievidzi ako pobočka českej firmy LUCERNA s.r.o. ktorej začiatok sa datuje od roku 1994. Na slovenský trh začala dovážať svietidlá, svetelné zdroje a elektromateriál.

V súčasnej dobe úzko spolupracuje s firmou Ecoplanet s.r.o., ktorá sídli v Bílině v Českej republike a zaoberá sa predovšetkým predajom LED svietidiel svojej značky ECOLITE a CROWN (zabezpečovacia technika). Značka ECOLITE ponúka širokú škálu LED svietidiel s využitím v domácnosti ale aj v priemysle, LED svetelné zdroje, žiarivkové svietidlá, žiarivkové zdroje, reflektory a elektromateriál. S našim tovarom sa môžete stretnúť vo veľkoobchodoch ako je HAGARD:HAL, VEREX-ELTO, ANMIMA alebo reťazcoch OBI, BAUHAUS, METRO CASH & CARRY ale aj rôznych iných kamenných predajniach.

Tovar expedujeme z našich skladov v Pravenci pri Prievidzi, prípadne priamo zo skladov firmy Ecoplanet, spolu tak máme k dispozícii viac ako 4000 m2 skladových priestorov. Taktiež máme k dispozícii testovacie laboratórium, kde testujeme svietidlá pred uvedením do predaja a starostlivo premeriavame fotometrické dáta a bezpečnosť  každého produktu.

Cieľom firmy LUCERNA SK s.r.o. je dlhodobá spolupráca so spokojnými zákazníkmi a partnermi a poskytnutie toho najlepšieho možného servisu, ktorý len môžeme vyprodukovať.